Import CSV Data (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Filter
he: סינון

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Other
he: אחר
