Import CSV Data (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti
