Import CSV Data (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Other
nl: Andere
