Import CSV Data (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Other
th: อื่นๆ
