Import CSV Data (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Other
ar: آخر
