Import CSV Data (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя
