Import CSV Data (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Filter
fa: فیلتر

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Other
fa: ساير
