Import CSV Data (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Filter
hu: Szűrő

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Other
hu: Egyéb

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.
