Import CSV Data (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi
