Import CSV Data (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Filter
pl: Filtr

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Other
pl: Inne
