Import CSV Data (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Filter
pt: Filtro

en: Start Date
pt: Data de Início

en: End Date
pt: Data de Fim

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Other
pt: Outro
