Import CSV Data (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Filter
ro: Filtru

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Other
ro: Altele
