Import CSV Data (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Filter
sv: Filtrera

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Other
sv: Övriga
