Import CSV Data (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Other
tr: Diğer
