Import CSV Data (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Other
fi: Muu
