Import CSV Data (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Filter
oc: Filtrar

en: End Date
oc: Data de fin

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Other
oc: Autre
