Import CSV Data (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Filter
fr: Filtrer

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Other
fr: Autre

en: No file was uploaded.
fr: Aucun fichier n'a été transféré.
