Import CSV Data (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Filter
hr: Pročisti

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Other
hr: Ostalo
