Import CSV Data (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Filter
it: Filtra

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Other
it: Altro
