Import CSV Data (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Filter
uk: Фільтр

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Other
uk: Інше

en: Import Data
uk: Імпортувати дані

en: No file was uploaded.
uk: Жодного файла не було відвантажено.
