Import CSV Data (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ca: Filtra

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.
