Import CSV Data (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Filter
cs: Filtr

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Other
cs: Jiné
