Import CSV Data (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ru: Фильтр

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Other
ru: Другое

en: No file was uploaded.
ru: Нет загруженных файлов
