Import CSV Data (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné
