Import CSV Data (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Filter
vi: Lọc

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: End Date
vi: Ngày kết thúc

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Other
vi: Khác

en: Import Data
vi: Nhập dữ liệu
