Import CSV Data (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Other
hi: अन्य
