Import CSV Data (7.x-3.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ja: フィルター

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Other
ja: その他

en: No file was uploaded.
ja: ファイルがアップロードされませんでした。
