Import HTML (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Preview
af: Voorskou

en: User
af: Gebruiker

en: Results
af: Resultate
