Import HTML (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Preview
ar: معاينة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: User
ar: المستخدم

en: No Title
ar: بدون عنوان

en: Results
ar: النتائج

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: New
ar: جديد

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: Language neutral
ar: اسم اللغة
