Import HTML (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Preview
ast: Entever

en: <none>
ast: <nengún>

en: User
ast: Usuariu

en: Results
ast: Resultaos

en: Testing
ast: Prebes

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
