Import HTML (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: <none>
bg: <не>

en: User
bg: Потребител

en: No Title
bg: Без заглавие

en: Original
bg: Оригинал

en: Results
bg: Резултати

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Replacement string
bg: Заместващ низ

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален
