Import HTML (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ
