Import HTML (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Preview
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Results
bs: Rezultati

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
