Import HTML (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Action
cs: Akce

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Preview
cs: Náhled

en: Setup
cs: Konfigurace

en: <none>
cs: <žádné>

en: User
cs: Uživatel

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: No Title
cs: Žádný název

en: Original
cs: Původní

en: Results
cs: Výsledky

en: Testing
cs: Testování

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: New
cs: Nové

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Profile ID
cs: ID profilu
