Import HTML (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: <none>
cy: <dim>

en: User
cy: Defnyddiwr

en: No Title
cy: Dim pennawd

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Testing
cy: Profi

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
