Import HTML (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Preview
da: Gennemse

en: Setup
da: Indstillinger

en: <none>
da: - ingen -

en: User
da: Bruger

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: No Title
da: Ingen titel

en: Results
da: Resultater

en: Testing
da: Test

en: Menu settings
da: Menu

en: New
da: Ny

en: Replacement string
da: Erstatningstekst

en: Menu link title
da: Titel

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Devel
da: Udvikling

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Profile ID
da: Profil ID

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Publishing settings
da: Indstillinger for udgivelse
