Import HTML (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
