Import HTML (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: <none>
el: <κανένα>

en: User
el: Χρήστης

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: No Title
el: Χωρίς τίτλο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: New
el: Δημιουργία

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ
