Import HTML (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Preview
et: Eelvaade

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: User
et: Kasutaja

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Original
et: Originaal

en: Results
et: Tulemused

en: Testing
et: Testimine

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: New
et: Uus

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Devel
et: Arendus

en: Profile ID
et: Profiili ID
