Import HTML (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: No Title
eu: Izenbururik ez

en: Original
eu: Originala

en: Results
eu: Emaitzak

en: Testing
eu: Proba

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: New
eu: Berriak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Profile ID
eu: Profilaren ID-a
