Import HTML (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Preview
fi: Esikatselu

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: User
fi: Käyttäjä

en: No Title
fi: Ei otsikkoa

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Results
fi: Tulokset

en: Testing
fi: Testaus

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: New
fi: Uusi

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Profile ID
fi: Profiilin ID

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Publishing settings
fi: Julkaisuasetukset
