Import HTML (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Preview
gl: Vista previa

en: User
gl: Usuario/a

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: No Title
gl: Sen título

en: Original
gl: Orixinal

en: Results
gl: Resultados

en: Testing
gl: Probando

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: New
gl: Novo

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Profile ID
gl: ID do perfil
