Import HTML (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Results
gu: પરિણામો
