Import HTML (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Action
hr: Akcija

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Preview
hr: Pregled

en: Setup
hr: Postavke

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: User
hr: Korisnik

en: No Title
hr: Nema naslova

en: Results
hr: Rezultati

en: Testing
hr: Testiranje

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik
