Import HTML (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Preview
hu: Előnézet

en: Setup
hu: Beállítás

en: <none>
hu: < nincs >

en: User
hu: Felhasználó

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: No Title
hu: Nincs cím

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Menu Parent
hu: Menü szülő

en: Original
hu: Eredeti

en: Results
hu: Eredmények

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: New
hu: Új

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Profile ID
hu: Profilazonosító

en: Export preset
hu: Beállítás exportálása

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Import sample content
hu: Példa tartalom importálása
