Import HTML (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Action
id: Tindakan

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Edit
id: Sunting

en: Message
id: Pesan

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Preview
id: Pratinjau

en: <none>
id: <nihil>

en: User
id: Pengguna

en: No Title
id: Tanpa Judul

en: Menu Parent
id: Menu Induk

en: Original
id: Asli

en: Results
id: Hasil

en: Testing
id: Pengujian

en: Menu settings
id: Pengaturan menu

en: New
id: Baru

en: Menu link title
id: Judul pokok menu

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: Field mapping
id: Petakan field
