Import HTML (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
