Import HTML (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Action
km: អំពើ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា
