Import HTML (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Delete Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲನ್ನು ಅಳಿಸಿಹಾಕು
