Import HTML (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
